Sponsors

Sponsoren LTC Steenwijk

Lees meer over het LTC sponsorplan

Grand Slam Sponsoren

Bedrijf Webadres    Wat?
 Profile TyreCenter www.profile.nl
  • Reclamebord
  • Advertentie
  • Teamkleding
  • Toernooisponsoring
Hovens Greve www.hovensgreve.nl
  • Reclamebord
  • Advertentie
  • Teamkleding
  • Drukwerk

Davis Cup Sponsoren

Bureau Richard Take BV www.horden.com
C.S.G. Eekeringen www.eekeringe.nl 
  •  Reclamebord
Grafitex Totaalreclame www.grafitex.nl
  • Reclamebord
Het Makelaarshuis www.hetmakelaarshuis.nl 
  •  Reclamebord
Houthandel Wicherson BV www.wicherson.nl
  • Reclamebord
Loodgieters-Installatiebedrijf Coelingh www.coelingh.nl
  • Reclamebord
  • Advertentie
Maatschap Fysiotherapie Steenwijkerwold www.fysiotherapiesteenwijkerwold.nl
  • Reclamebord
  • Advertentie
Nellie’s Knipboetiek www.nelliesknipboetiek.nl
  • Reclamebord
  • Advertentie
Oliehandel Kreuze  www.oliehandelkreuze.nl
  •  Reclamebord
Oosterhof Elektro www.euronicsoosterhof.nl
  • Teamkleding
Opel Rijkmans www.rijkmans.nl
  • Reclamebord
Totaal Installateur Brouwer www.brouwertuk.nl
  • Advertentie
  • toerrnooisponsoring
Vending@work www.vendingatwork.nl
  • Kantinevoorraad
Visscher Sport www.visschersport.nl
  • Reclamebord
  • Advertentie
  • toernooiprijzen

Challanger sponsoren

Albert Heijn van Etten Albert Heijn 
  •  Advertentie
Bennen Modeschoenen www.bennenmodeschoenen.nl
  • Advertentie
Clair Damesmode www.clairmode.nl
  • Advertentie
De Boer en Ten Hoeve Makelaardij in onroerend goed BV www.boerentenhoeve.nl
  • Advertentie
De Jong Optiek www.dejongoptiek-steenwijk.nl
  • Advertentie
De Vos Verf www.devos-verf.nl
  • Advertentie
Beddenspecialist Huisman www.beddenspecialist.nl/huisman
  • Advertentie
Oostenbrink Banden
  • Advertentie
Sponsoring van LTC Steenwijk ? Waarom niet ! Word ook Challanger-, Davis Cup- of Grand Slam Sponsor van LTC Steenwijk en profiteer van de voordelen die het sponsorschap voor u kan betekenen. Wat te denken van een training van een professionele tennistrainer voor uw personeel? Of vermelding van uw bedrijf op de professionele internet site van de vereniging!Nieuwsgierig wat sponsoring van LTC Steenwijk u kan opleveren? Kijk naar ons complete sponsorplan op bijgaand overzicht. Heeft u toch nog vragen of wilt u zich direct aanmelden als sponsor van onze vereniging? Bel of mail Bas Pengel van de sponsorcommissie 06-48750384 of sponsorcommissie@ltcsteenwijk.nl

Lees meer over het LTC sponsorplan