Competitie Senioren en Junioren Geel Najaar 2018

Informatie Najaarscompetitie Junioren (Geel) en Senioren                                       Hieronder staat de belangrijkste informatie over de Najaarscompetitie 2018, die vanaf  11 september 2018 begint. 

Steenwijk heeft 9 teams aangemeld voor de Najaarscompetitie (7 seniorenteams en 2 jeugdteams). Daarnaast zijn er nog 4 teams met jongste jeugd (Rood, Oranje en Groen), die meedoen aan de Worldtour competitie.


Speeldata


Uitslagen en standen zoeken voor Senioren en junioren Geel                                     Weten hoe de teams van LTC Steenwijk er voor staan? Klik op de link, of download de ‘MijnKNLTB’ app in de ‘Google Play store of Apple store’.

competitie

 


Spelregels                                                                                                       Wil j        Tennis kent verschillende spelregels voor de verschillende kleuren en competitievormen. Bekijk hier de spelregels.


Competitieteams

DINSDAGAVOND
Damesdubbel 17+, team 1, 3e klasse (Noordoost) Speeldata thuis: 11 september, 25 september en 9 oktober (kan niet thuis i.v.m. Herfsttoernooi)
Marleen Schepers (A), Ellen Groen, Astrid Dedden en Monique de Boer
WOENSDAGAVOND
Herendubbel 35+, team 1, 2e klasse (Noordoost) Speeldata thuis: 12 september, 10 oktober en 17 oktober (kan niet thuis i.v.m. Herfsttoernooi)
Peter Bandringa (A), Jan Vredenburg, Henk Stuut, Arie Kamperman, Kurt Pengel en Jan Kleinsmit
VRIJDAG OVERDAG
Herendubbel 50+, team 1, 2e klasse (Landelijk) Speeldata thuis: 21 september, 28 september en 5 oktober
Kees Zuidberg (A), Fred Boot, Jan Meijer, Arie Stolk en Adri Luyten (reserves: Jan Broere, Peter Mustert en Peter Schut)
VRIJDAGAVOND
Gemend dubbel 17+, team 1, 2e klasse (Landelijk) Speeldata thuis: 14 september, 28 september, 12 oktober (kan niet thuis i.v.m. Herfsttoernooi), 26 oktober
Marijke Falkena (A), Nancy Veldhuis, Lucia Oetsen, Jan v.d. Dolder en Tino Veldhuis
Gemend dubbel 17+, team 2, 3e klasse (Landelijk) Speeldata thuis: 14 september, 28 september en 12 oktober (kan niet thuis i.v.m. Herfsttoernooi)
Jan Gerbers  (A), Jan Ridder, Eelco ten Hoeve, Karen Vochteloo, Esther Gaastra en Ineke Sybrandy
Gemend dubbel 35+, team 1, 2e klasse  (Landelijk) Speeldata thuis: 21 september, 5 oktober en 19 oktober
Albert Roemeling (A), Yvonne Benning, Agnes Haverman, Ronald Veensma, Annet de Boer en Henk Oosten
ZONDAG
Heren, team 1, 3e klasse Speeldata thuis: 16 september, 30 september, 21 oktober en 28 oktober
Erik van Pelt (A), Marc Nuijten, Edwin Boonstra, Hugo van Pelt, Taco Homan, Michel Smit, Martijn Lugtmeijer en Martijn van der Heide
Jongens 11 t/m 17 jaar, 3e klasse (junioren geel) Speeldata thuis: 23 september, 7 oktober en 21 oktober
Michel Stok, Arnold Thomsen, Bernhard van Engelen, Menno Stienstra en Johan Homan
Jongens 10 t/m 14 jaar, 3e klasse (junioren geel) Speeldata thuis: 16 september, 30 september en  14 oktober (kan niet thuis i.v.m. Herfsttoernooi)
Isabel Krommenhoek (A), B’Ninu  Ligt, Finn Meijers, Bjarne Jonkers, Xander Westra, Coen Marijnissen en Suzan Ye
Mixteam, team 1, Groene competitie Speeldata thuis: 23 september, 7 oktober, 14 oktober (kan niet thuis i.v.m. Herfsttoernooi) en 28 oktober
Anna Gerbers (A), Evita Lampe, Yannick Doeve, Jesse ten Hoeve en Paolo Cornelissen

Overige informatie:

  1. Competitieregelement (voor alle competitiesoorten)
  2. Handleiding invoeren uitslagen en vinden van de wedstrijd details )verplicht voor aanvoerders)
  3. Regels omtrent invallen competitie
  4. Wedstrijdbulletin landelijke competitie
  5. Wedstrijdbulletin Regio Noordoost
  6. Spelregels (alle kleuren)

Verder is er ook veel informatie te vinden op de KNLTB-site.


Algemene opmerking:
Het is voor competitiespelers niet toegestaan om over competitie gerelateerde onderwerpen contact op te nemen met de bond. Neem altijd eerst contact op met de VerenigingsCompetitieLeiders van LTC Steenwijk:

Contactpersoon jeugd groen: Debby Cornelissen (06-26534450),                   tenniskids@ltcsteenwijk.nl

Contactpersoon jeugd geel (11-17 jaar): Marleen Schepers (06-55944655), technischecommissie@ltcsteenwijk.nl

Contactpersoon senioren: Marga Kleiwert (06-12098823), technischecommissie@ltcsteenwijk.nl