Voorjaarscompetitie Senioren en Junioren Geel 2020

In verband met het coronavirus wordt de Voorjaarscompetitie verplaatst naar het najaar (van begin september tot en met eind oktober). Competitieteams die al hun bijdrage aan LTC Steenwijk hebben overgemaakt zullen deze nu eerst geretourneerd krijgen.


Informatie Voorjaarscompetitie Junioren (Geel) en Senioren
Hieronder staat de belangrijkste informatie over de Voorjaarscompetitie 2020. De Zomeravondcompetitie is speciaal voor volwassen spelers die wat later in het seizoen (mei en juni) recreatief dubbels wil spelen op de woensdagavond.

Van de ca. zeven wedstrijddagen speel je doorgaans drie of vier wedstrijden thuis op het LTC Steenwijk park. Voor de resterende wedstrijden ga je op bezoek bij andere verenigingen. Steenwijk heeft 18 teams aangemeld voor de Voorjaarscompetitie (16 seniorenteams en 2 jeugdteams). Daarnaast zijn er nog 3 teams met jongste jeugd (Rood en Oranje), die meedoen aan de Worldtour competitie.


Speeldata (t/m 26 april gaat het niet door)


Uitslagen en standen zoeken  van Senioren en junioren Geel        
Weten hoe de teams van LTC Steenwijk er voor staan? Klik op de link, of download de ‘KNLTB Clubapp’ in de ‘Google Play store of Apple store’

    
Voor het vinden van onze vereniging zoek op ‘Steenwijk’.


Spelregels
Tennis kent verschillende spelregels voor de verschillende kleuren en competitievormen. Bekijk hier de spelregels.


Competitieteams

DINSDAGMIDDAG
Damesdubbel 17+, team 1, 2e klasse Speeldata thuis: 7 april, 21 april en 26 mei
Marianne Boers (A), Grietje Geerts, Henriette Keur, Sabine Pengel, Roely Luyten en Boukje Dorhout Mees
Damesdubbel 17+, team 2, 3e klasse Speeldata thuis: 7 april, 21 april en 26 mei
Christel ten Cate (A), Marianne van Rheenen, Ineke Overwijk, Marga Kleiwert en Vera Mustert
WOENSDAGAVOND
Herendubbel 35+, team 1, 1e klasse  Speeldata thuis: 15 april, 6 mei, 13 mei en 27 mei 
Martijn Doze (A), Arjan Oosterhof, Dick Krommenhoek en Niek Stok
Herendubbel 35+, team 2, 4e klasse Speeldata thuis: 8 april, 22 april en 20 mei
Peter Bandringa (A), Jan Vredenburg, Michel Oostenrijk, Arie Kamperman, Diederik Wareman en Ernst Jan de Boer
WOENSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE (COMPACT SPELEN)                        Let op afwijkende speeldata in mei en juni – teams nog niet bekend
DONDERDAGOCHTEND
Herendubbel 50+, team 1, 2e klasse Speeldata thuis: 9 april, 23 april, 14 mei en 4 juni
Kees Zuidberg (A), Fred Boot,  Henk Stuut, Cor van der Stroet, Arie Stolk en Adrie Luyten
VRIJDAGAVOND
Gemengd dubbel 17+, team 1, 2e klasse Speeldata thuis: 10 april (uit tegen Steenwijk 2), 17 april, 8 mei, 15 mei en 29 mei
Jaap Zeefat (A), Leonie van Munster, Alice van Gunst en Laurens Swierstra
Gemengd dubbel 17+, team 2, 2e klasse Speeldata thuis: 10 april (thuis tegen Steenwijk 1), 24 april en 15 mei 
Marijke Falkena (A), Peter Sytsma, Henk Stuut, Lucia Oetsen en Marjet Pijlman-Wever
Gemengd dubbel 17+, team 3, 3e klasse Speeldata thuis: 10 april, 24 april en 22 mei
Bas Kranendonk (A), Sanne de Jong, Jimmy Vedder en Dana Kef
Gemengd dubbel 17+, team 4, 4e klasse Speeldata thuis: 17 april, 8 mei en 22 mei 
Marjan van Breemen (A), Mirjam-Verschuil, Dianne Beugelink, Sonja Los, Gerard de Graaf en Mark van der Geld
Gemengd dubbel 17+, team 5, 4e klasse Speeldata thuis: 12 april, 26 april en 22 mei
Tino Veldhuis (A), Nancy Veldhuis, Eelco ten Hoeve, Jan Gerbers, Jan Ridder, Esther Oosterhof-Gaastra en Marieke ten Hoeve
Gemengd dubbel 35+, team 1, 3e klasse Speeldata thuis: 17 april, 24 april, 8 mei en 29 mei
Albert Harm Roemeling (A), Yvonne Benning-Dijkstra, Agnes Haverman-Leffers, Ronald Veensma, Annet de Boer en Harry Vos
ZATERDAGMIDDAG
Heren 17+, team 1, 2e klasse Speeldata thuis: 4 april, 18 april, 9 mei en 23 mei
Robert Bekhof (A), Bastiaan Pengel, Mark Wester, Niclas Pengel, Rogier de Haan en Matijs de Kleuver
Heren dubbel 17+ team 1, 3e klasse Speeldata thuis: 4 april, 18 april en 9 mei
Johan Overwijk (A), Bram Pietersma, Peter Wessels, Chris Koeling en Dirk Gol
ZONDAG LANDELIJK
Heren 35+, team 1, 1e klasse Speeldata thuis: 5 april, 10 mei en 17 mei
Theo Hermsen (A), Edu Harmsen, Erik van der Weijden en Sjon Meurs, Jan v.d. Ploeg en Wouter Verbeek
Heren, team 1, 5e klasse Speeldata thuis: 19 april, 17 mei en 24 mei
Erik van Pelt (A), Marc Nuijten, Edwin Boonstra, Taco Homan, Michel Smit, Martijn Lugtmeijer, Martijn van der Heide en Zhengwei Wu
Dames, team 1, 2e klasse Speeldata thuis: 13 april, 19 april en 26 april
Birgitta Damhuis (A), Wencke Hogendijk, Maureen Damhuis, AnneMarieke Voortman, Fenna Brassien, Christina de Willigen en Roelien Bos
Jongens 13 t/m 17 jaar, 2e klasse (junioren geel) Speeldata thuis:  13 april, 26 april en 17 mei
Michel Stok, Arnold Thomsen, Bernhard van Engelen, Menno Stienstra, Johan Homan, Anthony Ye en Jasper van Bemmel
Mixteam  11 t/m 14 jaar, 4e klasse (junioren geel) Speeldata thuis: 5 april, 10 mei en 17 mei
Anna Gerbers (A), Paolo Cornelissen, Jesse ten Hoeve, Timo Stok, Xander Westra en B’ninu Ligt

Overige informatie:

  1. Competitieregelement (voor alle competitiesoorten)
  2. Handleiding invoeren uitslagen en vinden van de wedstrijd details )verplicht voor aanvoerders)
  3. Regels omtrent invallen competitie
  4. Wedstrijdbulletin landelijke competitie
  5. Wedstrijdbulletin Regio Noordoost
  6. Spelregels (alle kleuren)

Verder is er ook veel informatie te vinden op de KNLTB-site.


Algemene opmerking:
Het is voor competitiespelers niet toegestaan om over competitie gerelateerde onderwerpen contact op te nemen met de bond. Neem altijd eerst contact op met de VerenigingsCompetitieLeiders van LTC Steenwijk:

Contactpersoon jeugd groen: Debby Cornelissen (06-26534450),                   tenniskids@ltcsteenwijk.nl

Contactpersoon senioren: Marijke Falkena (06-10749899), technischecommissie@ltcsteenwijk.nl